UAB Scandicgroup – ilgametę patirtį turinčių statybos įmonių grupės vėliavnešys.

UAB Scandicgroup sudaro: UAB Scandibygg, UAB Scandicproject, UAB Enris ir Aishus AB įmonės, kurios yra sukaupusios iki 14 m. patirtį. Mūsų komandą sudaro net 70 žmonių, turinčių tvirtas žinias apie savo veiklos sritį. Mūsų tikslas – būti patikimu partneriu. Esame atsakingi ir stengiamės išpildyti savo klientų lūkesčius visuose projektuose, net ir sudėtingiausiuose, su griežtais įvykdymo terminais. Scandicgroup įmonės yra modernios ir orientuotos į rezultatus. Turime aukštus kokybės ir etikos reikalavimus.

Kodėl verta rinktis mus?

Aukšta kokybė

Ypatingą dėmesį skiriame atliktų darbų kokybei. Tai yra vienas iš svarbiausių Scandicgroup veiklos principų, galiojantis visose statybos užduotyse.

Patikimumas

Mes nuosekliai dirbame, kad išlaikytume gerą reputaciją ir versle garsėtume kaip itin patikimas statybos partneris. Scandicgroup visada vykdo savo įsipareigojimus.

Patirtis

Mūsų ilgametė patirtis statybų sektoriuje suformavo pamatinius veiklos principus. Scandicgroup prioritetas– aukšta ir nuolat tobulinama darbuotojų kompetencija, kuri užtikrina nepriekaištingus darbo rezultatus.
Adomas

Adomas Andriejauskas
Generalinis direktorius
adomas@scandicgroup.eu

Donatas

Donatas Miklovas
Statybos projektų vadovas
donatas@scandicgroup.eu
+370 671 10401

Ovidijus Serebriakovas

Ovidijus Serebriakovas
Statybos darbų vadovas
Ovidijus@scandicgroup.eu

06

Rimvydas Gliaudys
Statybos darbų vadovas
rimvydas@scandicgroup.eu

Aivaras Bendaravičius

Aivaras Bendaravičius
Statybos darbų vadovas
aivaras@scandicgroup.eu

02

Inga Vaškė
Projektų inžinere-samatininkė
inga@scandicgroup.eu

03

Julija Rupšienė
Buhalterė
julija@scandicgroup.eu

Edita

Edita Gliaudienė
Administratorė, personalo atrankos specialistė
edita@scandicgroup.eu
+370 602 21233

Skaitykite mūsų naujienas

Recent Posts

Statybininkų dienos minėjimas 2020

Statybininkų dienos minėjimas 2020

Kelionė į žvejyba

Kelionė į žvejyba

  • 0800-123456 (24/7 Support Line)
  • info@example.com
  • 6701 Democracy Blvd, Suite 300, USA