Statybininkų dienos minėjimas Scandicgroup komandai visada buvo svarbus.

Tai puiki galimybė susipažinti ir sukurti naujų įsimintinų akimirkų. Net atsipalaiduoti kartu bendraminčių grupėje, kad užvestumėte vidinį variklį tolesniam darbui. Šia proga liepos mėnesį, kai dauguma komandos narių yra savo gimtajame mieste, surengėme susitikimą.

Pirmą kartą ne tik pakvietėme darbuotojus į šventę, bet ir jų šeimos narius. Norėjome daugiau dėmesio skirti asmeninių ryšių stiprinimui ir geresniam tarpusavio pažinimui neformalioje aplinkoje. Iš viso dalyvavo 65 žmonės, ir tai davė tikrai gerą rezultatą.

Po šios dienos beveik visa komanda pastebėjo, kad įmonės vidinė atmosfera pasikeitė, nes pagerėjo kolegų bendravimas ir poreikis klausytis vienas kito. Užmezgėme naujas draugystes ir stiprų bendruomeniškumo jausmą tarp kolegų.

Esame nuoširdžiai dėkingi renginio organizatoriams „Renginių vizijahttps://renginiu-organizavimas.lt ir renginio vedėjui Dovydui už profesionalų darbą, didelį entuziazmą ir labai geros energijos sklaidą. Taip pat nuoširdžiai dėkojame Scandicbygg merginų komandai už reikšmingą indėlį į gražią ir įsimintiną šventę.
Galiausiai mėgavomės kepsniais, bufetu su įvairiais gaiviaisiais gėrimais. Įmonės gen. direktorius Adomas sako: „Tokio vakarėlio organizavimas yra viena geriausių investicijų, nes investuojama į patį darbuotoją, jo gerovę ir teigiamą atmosferą komandoje. Grąža nėra piniginė, tačiau ji suteikia daug pasitenkinimo ir teigiamų emocijų“.

Dėkojame visiems dalyviams ir sakome: „Iki pasimatymo kitais metais!“

Recent Posts

Statybininkų dienos minėjimas 2020

Statybininkų dienos minėjimas 2020

Kelionė į žvejyba

Kelionė į žvejyba

  • 0800-123456 (24/7 Support Line)
  • info@example.com
  • 6701 Democracy Blvd, Suite 300, USA